وصیتنامه

وصیت نامه – شهید مصطفی اردستانی

وصیتنامه شهید مصطفی اردستانی

“اللهم اجعلنی من جندك فان جندك هم الغالبون و اجعلنی من حزبك فان حزبك هم المفلحون و اجعلنی من اولیائك فان اولیائك لاخوف علیهم و لا هم یحزنون. اللهم انی اسئلك تجعل وفاتی قتلا فی سبیلك تحت رایت نبیك مع اولیائك و اسئلك ان تقتل بی اعدائك و اعداء رسولك و اسئلك ان تكرمنی بهوان من شئت من خلقك و لا تنهی بكرامه احد من اولیائك اللهم اجعل لی مع الرسول سبیلا حسبی الله ماشاءالله”.

الهی از عمق جانم و با تمام وجودم شهادت می‌دهم به وحدانیت تو و رسالت رسول محمد(ص) و امامت علی(ع) و اولاد طاهرین او و از تو می‌خواهم كه به حق محمد و علی و فاطمه و حسن و حسین، پنج تن آل عبا كه تمام جهان به‌خاطر آن‌ها برپاست مرا از دوستان علی و اولاد علی قرار دهی. به حق علی‌بن حسین زین‌العابدین به من لذت عبادت و به حق باقرالعلوم لذت علم و به حق امام صادق لذت صداقت و به حق امام كاظم لذت فروبردن غضب و به حق امام رضا لذت رضایت از الله و به حق محمدبن علی لذت جود و ایثار و سخاوت و به حق علی‌بن محمد لذت هدایت و به حق امام حسن عسكری لذت سرباز و رزمنده اسلام بودن و به حق امام مهدی لذت فرماندهی بر سپاه اسلام را عنایت كن.

حال چند كلامی از خودم. من برای همسر و فرزندانم شوهر خوبی نبودم. چون خودم را مدیون انقلاب و اسلام می‌دانستم، ولی همه را دوست داشتم به‌خاطر خدا اگر نتوانستم وقتم را صرف آن‌ها بكنم به دلیل نیاز اسلام و ملت مسلمان بود. امیدوارم كه مرا ببخشید و برایم دعا كنند. شاید خداوند از گناهان من بگذرد. بعد از من گریه و زاری نكنند و اگر دل‌شان می‌سوزد به حال محمد و آل محمد بسوزد. و خواهش می‌كنم اصلا عكس مرا چاپ نكنید و برای من تبلغ نكنید و برای محمد و آل محمد و اسلا م تبلیغ كنید. اگر از من جنازه‌ای ماند در بهشت زهرا در بین بسیجی‌ها دفن كنید (البته این وصیت‌نامه پس از تدفین این شهید بزرگوار به دست آمد. لذا طبق خواسته خانواده ایشان محل دفنش در صحن حیاط امام‌زاده جعفر در شهرستان پیشوا از توابع ورامین كه زادگاه وی نیز می‌باشد، بود.) و همه چیز مانند آن‌ها باشد. من حاضر نیستم كسی بعد از من در رنج بیفتد، در هیچ مورد. هر چه بنیاد برای یك بسیجی ساده انجام می‌دهد، بدهد و در بقیه امور طبق قوانین اسلام.

والسلام

محتاج دعای همه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 14 =

بستن